Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin, 31. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi 13-17 Ekim tarihleri arasında KKTC’de, Elexus Hotel'de, Türk Nefroloji Derneği’nin 38. Ulusal Nefroloji, Kongresi ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir.

Kongrenin amacı, meslektaşlarımızı bir araya getirmek, son gelişmelerin gözden geçirilmesini sağlamak ve bu konularda alanında uzman olan bilim insanlarıyla fikir alışverişinin sağlanabilmesi için gerekli bilimsel ve sosyal ortam yaratılmasını sağlamaktır. Bilimsel açıdan doyurucu ve mesleki çalışmalarımıza katkı sağlayabilecek program kapsamında; Güncellenmiş bilimsel konular ve karşılaşılan sorunların çözümlerine yönelik bilgi ve birikimlerin aktarılacağı paneller, konferanslar ve kurslar yer alacaktır.

Değerli klinisyen ve akademisyenlerimizi yaptıkları uygulamaları paylaşarak alanımızın gelişimine katkıda bulunmaya davet ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre  hakkında detaylı bilgiye  http://nefroloji2021.org  Web adresinden ulaşabilirsiniz 

Ayten KARAKOÇ
Kongre Başkanı

 

Bize ulaşmak için...
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
+90 0212 291 90 18
logo
TÜRK NEFROLOJİ DİYALİZ VETRANSPLANTASYON HEMŞİRELERİ DERNEĞİ
Adres: Harzemşah Sokak Eskitürk Apt. No: 25/7 34381 ŞİŞLİ - İSTANBUL