Değerli Meslektaşlarım ve Arkadaşlar,

2020 yılının “Uluslararası Hemşire ve Ebe Yılı” kutlaması olması gerekiyordu. Ne yazık ki bu süreç, hemşirelerin ve diğer tüm sağlık uzmanlarının korkunç COVID-19 salgınının istisnai zorluklarının üstesinden gelmek zorunda kaldıkları bir zamana dönüştü. Bu salgının ortaya çıkmasının ardından dünya da değişti ve maske takma, sosyal mesafe, el hijyeni ve sosyal toplantıların yasaklanması gibi birçok önleyici tedbir ve sınırlamaya uyum sağlamamız gerekti.

COVID-19 aynı zamanda güçlü, esnek ve sürdürülebilir bir hemşirelik işgücüne olan mutlak ihtiyacı fark etmemizi sağladı. Bu nedenle bizler EDTNA/ERCA çarkını döndürmeye devam ediyoruz ve ülke temsilcilerimiz üyelerinin beklentilerine cevap vermek ve Birliğin misyonunu sürdürmek için çok çalışıyorlar. Devam eden projeler ve düzenli yeni yayınlar olduğunu söylemek isterim. Etkinliklere gelince, bu yıl için önceki yıllara göre daha fazla plan yaptığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sizleri, 23-24 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan ilk EDTNA / ERCA Bahar Sanal Semineri'nde aramıza katılmaya davet ediyoruz. Böbrek sağlık bakımı topluluğunu destekleme ve onlarla bağlantı kurma ihtiyacı, bizi bu Bahar Seminerini düzenlemeye yönlendirdi. Ertelenen 2020 Konferansı için kabul edilen özetlerden bazıları, bu etkinlikte sunulacaktır. Seminerimiz, bir Konuk Konuşmacı tarafından açılacaktır.

Online platformda yapılacak olan sanal konferanslar, daha fazla bilgi edinme ve deneyim paylaşma fırsatı sunacaktır.
Bu fırsatı kaçırmamanız umuduyla.
Lütfen bize edtnaerca-springseminar@guarant.cz adresinden ulaşın.

Ev Sahibi Organizasyon Komitesi adına,
Edita Noruisiene
EDTNA / ERCA Başkanı

Herhangi bir soru ya da destek için EDTNA/ERCA ülke temsilciniz Mukadder MOLLAOĞLU’na ulaşabilirsiniz.
E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
GSM: 05055723985

Bize ulaşmak için...
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
+90 0212 291 90 18
logo
TÜRK NEFROLOJİ DİYALİZ VETRANSPLANTASYON HEMŞİRELERİ DERNEĞİ
Adres: Harzemşah Sokak Eskitürk Apt. No: 25/7 34381 ŞİŞLİ - İSTANBUL